Contact

Dalkruidbaan 161
2908 KC Capelle a/d IJssel

Contact & Info

Jelmer Dijkshoorn | AED Nederland | Managing Director jelmer.dijkshoorn@aedgroup.com
Arjen Bottenberg | AED Nederland | Business Development Manager Arjen.Bottenberg@aedgroup.com
René Klercq | AED Nederland | Business Development Manager rene.klercq@aedgroup.com
Jos Noorlander | AED Nederland | Business Development Manager Jos.Noorlander@aedgroup.com
Gerald van den Berg | AED Nederland | Account Manager Sales gerald.vandenberg@aedgroup.com
Jan Oedse Tjeerdsma | AED Nederland | Account Manager Sales JanOedse.Tjeerdsma@aedgroup.com
Matthijs Iseger | AED Nederland | Account Manager Rent Matthijs.Iseger@aedgroup.com
Michael van Bree | AED Nederland | Account Manager Rent Michael.VanBree@aedgroup.com
Roy Kloet | AED Nederland | Service Manager Roy.Kloet@aedgroup.com
Patrick Mos | AED Nederland | Service Manager Patrick.Mos@aedgroup.com
Chris van Etten | AED Nederland | Commercial Manager Chris.VanEtten@aedgroup.com

Pick Up Points (PUP's)

Als dé AV materiaalbankier van Europa verkleinen we met dit nieuwe concept de afstand tot onze klanten. De AED Pick Up Points maken het mogelijk producten van AED group bij u in de buurt op te halen en te retourneren. Zo bespaart u tijd en geld.

AMSTERDAM
Industrieweg 22
1115 AE Duivendrecht
APELDOORN
Oude Berghuizerweg 20
7336 AW Apeldoorn
BAARN
Hermesweg 10
3741 GP Baarn
EINDHOVEN
Mispelhoefstraat 31-33
5651 GK Eindhoven
LEEK
Kapteynlaan 4
9351 VG Leek